23 груд. 2022

Свято наближається

"Свято наближається!" Таку назву має Фест, який проходитиме у КЗ "Новочернещинська гімназія" з 26.12.2022 по 30.12.2022.
21 груд. 2022

АКЦІЯ "ГОДІВНИЧКА"

Наш заклад долучився до акції «Годівничка»
19 груд. 2022

Різдвяна писанка

Учні гімназії, взяли участь у виставці писанкарства «Різдвяна писанка».
19 груд. 2022

День святого Миколая

19 грудня в Україні святкують День святого Миколая — свято, на яке з нетерпінням чекають діти, бо саме цієї дати вони знаходять під подушкою різні подарунки.
15 груд. 2022

Тюльпани з Нідерландів

Колектив КЗ "Новочернещинська гімназія" долучився до акції #Flowers4school, благодійного освітнього проєкту, спрямованого на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
13 груд. 2022

Я у безпеці з МВС

Учні нашої гімназії,взяли участь у конкурсі дитячого малюнку " Я у безпеці з МВС"
12 груд. 2022

16 днів проти насильства

На минулому тижні у КЗ «Новочернещинська гімназія» завершилися заходи у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
12 груд. 2022

УВАГА ТОНКА КРИГА

8 та 9 грудня в навчальному закладі були проведені онлайн виховні години, пам'ятки з безпеки на льоду та надання першої медичної допомоги. УВАГА ТОНКА КРИГА‼️
10 груд. 2022

Новорічна композиція

Щорічно, напередодні новорічно - різдвяних свят, з метою виховання відповідальності за навколишній світ, дбайливого ставлення до оточуючого середовища в рамках природоохоронної акції «Ялинка» проводиться Всеукраїнський конкурс "Новорічна композиція".