24 лют. 2023

Дипломами за активну участь в онлайн-вікторині "Орієнтування і цілевказання"

Дипломами за активну участь в онлайн-вікторині "Орієнтування і цілевказання", яка проведена в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") отримали учні КЗ "Новочернещинська гімназія".
24 лют. 2023

365 Днів Незламності України

24 лютого це 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у КЗ "Новочернещинська гімназія" відбулися заходи: онлайн-вікторини, квести, інформаційні дайджести.
20 лют. 2023

Пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого наша країна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – на знак відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності
17 лют. 2023

Яким я бачу майбутнє України після перемоги

Учні гімназії долучилися до Всеукраїнської акції «Яким я бачу майбутнє України після перемоги».
16 лют. 2023

День Єднання

День Єднання – відзначають сьогодні, 16 лютого, в Україні.
15 лют. 2023

День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав
13 лют. 2023

Охорона праці очима дітей

Учні нашої гімназії взяли участь у VIII Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
7 лют. 2023

День безпечного інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це буде вже 20 День безпечного Інтернету.
7 лют. 2023

Фотовиставка "Природа взимку"

В КЗ "Новочернещинська гімназія пройшла фотовиставка "Природа взимку"