1 квіт. 2023

Краплинка доброти

Благодійна акція "Краплинка доброти" Дякуємо батькам учнів КЗ "Новочернещинська гімназія" та педагогічному колективу, які зібрали кошти на тканину для пошиття одягу нашим захисникам.
27 бер. 2023

З добром у серці

Учні, вчителі та батьки КЗ "Новочернещинська гімназія" долучилися до благодійного збору смаколиків для ЗСУ "З добром у серці"
21 бер. 2023

Нас єднають думи Кобзаря

Дякуємо всім учням КЗ "Новочернещинська гімназія" за активну участь у обласному флешмобі «Нас єднають думи Кобзаря» до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка!
15 бер. 2023

День українського добровольця

14 березня ми вшановуємо добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю
14 бер. 2023

Батькам майбутніх першокласників

Шановні батьки першокласників, повідомляємо вам про набір учнів до 1-го класу нашого закладу освіти на 2023 рік.
10 бер. 2023

День державного гімну України

10 березня –
10 бер. 2023

Нас єднають думи Кобзаря

Участь в обласному флешмобі «Нас єднають думи Кобзаря» до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка
7 бер. 2023

Шевченківські дні

У КЗ "Новочернещинська гімназія" розпочалися Шевченківські дні. Цьогоріч відзначається 209 річниця з Дня народження Великого Кобзаря.
2 бер. 2023

Молодіжні субкультури

Молодіжні субкультури - один із способів самовираження підлітків. Формуючи своє ставлення до життя, молодь шукає своє місце у соціумі, створює свій "мікросвіт"
2 бер. 2023