15 вер. 2023

День визволення села від фашистських загарбників

Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні...
8 вер. 2023

Олімпійський тиждень

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності в КЗ «Новочернещинська гімназія» з 4 по 8 вересня традиційно проводився Олімпійський тиждень.
1 вер. 2023

Перший урок

Здобувачі освіти КЗ «Новочернещинська гімназія», завдяки класним керівникам, поринули у Світ знань, побувавши на Першому уроці!
1 вер. 2023

З Днем знань

Привітання з Днем знань
23 серп. 2023

Як буде відбуватися навчальний процес у школах з 1 вересня?

В Україні продовжується підготовка до нового навчального року. Зокрема, у закладах освіти триває перевірка укриттів, у яких діти та вчителі зможуть сховатися у разі ракетної загрози.
9 черв. 2023

Випускники 2023 року

Шкільні роки пролетіли, немов ключ перелітних птахів. День закінчення школи – це день, коли закінчується безтурботне дитинство і починається відповідальне доросле життя.
31 трав. 2023

Останній дзвоник

Щиро вітаємо усіх учасників навчального процесу із святом останнього дзвоника та успішним закінченням ще одного непросторого шкільного року!
22 трав. 2023

Підсумки тижня безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 травня у нашому навчальному закладі проходив Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.
18 трав. 2023

День вишиванки

18 травня у 2023 році українці святкують День вишиванки. Учні КЗ "Новочернещинська гімназія" взяли участь в обласному флешмобі "Вишиванка – генетичний код нації" до Всесвітнього дня вишиванки! Вишиванка – символ єдності української нації!
17 трав. 2023

Єдиний національний онлайн-урок «Безпечна дорога додому»

17 травня 2023 року в гімназії з учнями 1-9 класів, проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.