16 трав. 2023

Профілактичні онлайн-бесіди з питань безпеки дорожнього руху

16 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху ,класними керівниками 1 класу Богдан Н.А, 3 класу - Таранець Л.А, 5 класу - Толстік М.О, 6 класу- Прудким О.І., та 8 класу - Толстік Л.А ,були проведені профілактичні онлайн-бесіди з питань безпеки дорожнього руху з батьками та учнями, які мають велосипеди.
15 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 травня 2023 р. в Україні стартував перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану" . Тиждень розпочався пізнавальною онлайн-грою «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров’я зберігай» з учнями 5-6 класів Прудкий О.І.
14 трав. 2023

День Матері

Від щирого серця вітаємо всіх матусь зі святом! Бажаємо щастя, море посмішок, натхнення, жіночої мудрості і, звичайно, терпіння, адже без нього нелегко нести почесне звання «Мама». Бережіть себе і будьте щасливі, а ми в свою чергу оберігатимемо Вас від бід і розчарувань.
10 трав. 2023

Вебінар з елементами тренінгу "Не переступи межу"

10 травня соціальним педагогом Томас Є.А. проведено вебінар з елементами тренінгу "Не переступи межу" з метою профілактики правопорушень та злочинності. Під час заняття розглядалися питання кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх, правової культури.
9 трав. 2023

День Європи

Україна щорічно 9 травня відзначатиме День Європи - указ президента
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

Класними керівниками цього дня були проведені виховні години з учнями 1-9 класів.
8 трав. 2023

Обласна акція пам'яті «Червоний мак» до Дня пам'яті та примирення

Учні КЗ "Новочернещинська гімназія" беруть участь в обласній акції пам'яті «Червоний мак» до Дня пам'яті та примирення.
1 трав. 2023

Обласна виставка-конкурс писанкарства "УКРАЇНСЬКА ВЕЛИКОДНЯ ПИСАНКА»

Учні гімназії нагороджені подяками КЗ "Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості" за участь в обласній виставці-конкурсі писанкарства "Українська великодня писанка"
29 квіт. 2023

День цивільного захисту

28 квітня 2023 року у КЗ "Новочернещинська гімназія" відбувся День цивільного захисту в онлайн-форматі. Основна мета заходів цього дня – навчитися грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя у надзвичайних ситуаціях.
28 квіт. 2023

Тиждень психологічної служби

Тиждень психологічної служби у КЗ "Новочернещинська гімназія". Соціальним педагогом Томас Є.А. проведено заходи: інтегроване заняття "Краса перших почуттів"(8 клас), практичне заняття "Що таке щастя?" (5 клас), тренінги "Подорож до країни Ввічливості" (6 клас), "Типи темпераментів" (9 клас), музикотерапія у 7 класі, психологічні хвилинки, інформаційні меседжі "Правила етикету в мережі Інтернет", "Як впоратися зі стресом".