26 квіт. 2023

26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.
25 квіт. 2023

Обласна онлайн-вікторина в рамках гри «Джура»

25 квітня 2023 року Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проводив онлайн-вікторину «Робота з топографічною картою».
20 квіт. 2023

20 квітня - Міжнародний день вдячності волонтерам.

День вдячності волонтерам – це свято, коли ми відзначаємо роботу та зусилля людей, які добровільно віддають власний час та енергію, щоб допомагати іншим.
14 квіт. 2023

Конкурс "Знай і люби свій край"

Учні гімназії взяли участь у Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".
14 квіт. 2023

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ГОДІВНИЧКА»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ГОДІВНИЧКА» ученицю 5 класу Прудку Єлізавету у номінації " Найкраща годівничка" , отримала грамоту за ІІІ місце від КЗ "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості"
7 квіт. 2023

Всесвітній день здоров'я

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я. Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я.
7 квіт. 2023

Онлайн-конференція з військово-професійної орієнтації для випускників шкіл

7 квітня учні гімназії в кількості вісім чоловік, взяли участь у профорієнтаційному онлайн-уроці, який проходить в рамках національно-патріотичного виховання учнів.
6 квіт. 2023

Міжнародний день спорту

6 квітня учні КЗ "Новочернещинська гімназія" долучилися до акції з підняттям білої карти до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру.
5 квіт. 2023

Моя країна - Україна

Під час весняних канікул з учнями КЗ "Новочернещинська гімназія" проводилися патріотичні онлайн- вікторини 1-4 клас "Моя країна - Україна" та 5-9 клас " Україна- наша Батьківщина"
3 квіт. 2023