16 днів проти насильства

12 груд. 2022

На минулому тижні у КЗ «Новочернещинська гімназія» завершилися заходи у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», які охопили важливі дати: 5 грудня ‒ Міжнародний день волонтера; 6 грудня ‒ вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 9 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з корупцією; 10 грудня ‒ Міжнародний день прав людини. До Міжнародного дня волонтерів пройшли інформаційні хвилинки «Волонтери – янголи добра» (педагог-організатор Куліш І.О.), з 6 грудня по 9 грудня – у форматі вебінарів відбулися години спілкування «Немає прав без обов’язків», «Корупції – Ні!» (класні керівники 1-9 класів); для учнів гімназії розроблена меседж-пам’ятка «Як уникнути булінгу» (соціальний педагог Томас Є.А.). З метою профілактики булінгу, формування знань щодо протидії торгівлі людьми запропоновано перегляд відеороликів «Протидія булінгу» (зустріч із співробітниками ювенальної превенції) та «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина» (педагог-організатор Куліш І.О.) Учнівським самоврядуванням презентовано масмедіа-проєкт «Ми проти жорстокого поводження з дітьми».