День пам'яті та примирення

8 трав. 2024
Ніколи знову!

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.
З нагоди вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, увічнення пам’яті загиблих, у закладі освіти класними керівниками було проведено єдині виховні години «Перемогли нацистів-переможемо і рашистів», «День памʼяті та примирення», «Памʼятаємо-перемагаємо»; вчителькою історії Устименко І.С. для 5 та 6 класів проведено інформаційні хвилини «Вірні друзі на війні», у 7 класі годину спілкування «Діти війни. Сторінки вкраденого дитинства», а здобувачі освіти 8-9 класів проходили цікаву та пізнавальну вікторину «Не загасити памʼяті вогонь…».
Також учні та учениці долучилися до обласної акції памʼяті «Червоний мак».
Перемогли тоді — переможемо й зараз. Щоб «Ніколи знову» знову було актуальним!

РОБОТИ УЧНІВ-УЧАСНИКІВ У АКЦІЇ "ЧЕРВОНИЙ МАК"