Участь у проектах

Наші проекти
•2009 – 2010 рік “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”- проект спільної ініціативи ПРООН та Європейського Союзу.
В рамках проекту були проведені енергозберігаючі заходи в Новочернещинській ЗОШ І – ІІ ступенів:
— Замінені вікна та двері на металопластикові.
— Замінено всі люстри та світильники на енергозберігаючі.
— Замінено котельне обладнання.
— Проведено заходи по покращенню зовнішнього виду приміщення школи.
Фінансовий вклад учасників проекту:
1. ПРООН – 76000 грн.
2. ГО “Школа життя” – 8000 грн.
3. Сахновщинська РДА — 82000 грн.
4. Новочернещинська с/р – 1000 грн.
Кошти ГО отримала від мешканців села. Активні члени громади були учасниками тендерних комісій та контролювали якість виконання робіт підрядниками.
Нефінансовий вклад громади склав близько 20000 гривень, це облаштування відкосів, фарбування.
Всі роботи були виконані вчителями, працівниками школи та батьками.

•2010 рік – благодійний фонд “Громадські ініціативи” за співфінансування “Філліп Морріс Україна”
В рамках проекту було відремонтовано підлогу в 1 класі.
Фінансовий вклад:
“Громадські ініціативи” – 5000 грн.
ГО “Школа життя” – 1600 грн.

•2011 рік – благодійний фонд “Громадські ініціативи” за співфінансування “Філліп Морріс Україна”.
В рамках проекту було придбано музичне обладнання для школи.
Фінансовий вклад:
“Громадські ініціативи” – 7000 грн.
ГО “Школа життя” – 900 грн.

•2012 рік — «Збереження освітніх послуг у малих громадах» у рамках проекту Східноукраїнського центру громадських ініціатив
В рамках проекту було проведено 2 семінара в місті Луганськ де представники з різних регіонів України навчались зберігати свої школи.

•2013 рік – Конкурс мікрогрантів «Підтримка громадських ініціатив на користь збереження шкіл у малих громадах» у рамках проекту Східноукраїнського центру громадських ініціатив
В рамках проекту було придбано:
- 15 парт та стільців, шестигранній стіл
- Інформаційний стенд
- 3 комплекти таблиць
- Розвиваючі ігри
Було проведено:
Семінар для громади «Розробка моделей захисту та збереження освітніх послуг у власній громаді та планування їх впровадження».
Виставку малюнків та творів “Село без школи”
Акцію “Хай завж буде … школа”
Семінар для директорів
Видано брошуру “Село без школи”
Фінансовий вклад
Східноукраїнський центр громадських ініціатив – 13 000 грн.
“Школа життя” – 1800 грн.

•2013 рік - «Розвиток шкільних сайтів» (27-28 вересня 2013 року, м. Луганськ).
Покращення роботи шкільних сайтів
Семінар-тренінг є частиною проекту «Укріплюємо зв’язки між школою та громадою» за підтримки програми Малих грантів Корпусу Миру.

2014 рік "Школа громадської участі - 2"

«Анімація громадської діяльності» було проведено 23-25 вересня 2014 року у м. Кіровоград. Тренер Лев Абрамов, президент Інституту соціокультурного менеджменту.
16 громадських активістів з України отримали базові знання з соціальної анімації, соціального капіталу, створення та розвитку центрів місцевої активності. Також на тренінг були запрошені випускники «Школи громадської участі-1», а саме, Олена Кваша (генеральний продюсер Кіровоградської обласної телерадіокомпанії) розповіла учасникам тренінгу про роль ЗМІ у підтримці громадських та благодійних ініціатив в умовах кризи. Провела з учасниками невелику гру-майстер-клас, як спілкуватися з журналістами, як запросити їх на захід, щоб вони обов’язково прийшли.

Демократичне врядування в школі

Семінар-тренінг у сфері освіти для демократичногно громадянства і прав людини (ОДГ/ОПЛ)

для директорів, заступників директорів шкіл та вчителів

м.Київ, 30 – 31 жовтня 2014 року

проводиться в рамках спільного проекту

Міністерства освіти і науки України, Європейського Центру Вергеланда (EWC, Осло)

Ради Європи та Міністерства закордонних справ Норвегії

Для участі у заході взяли представники 17 шкіл з різних куточків України, серед них і представники нашої школи : А.О. Фісюк – заступник директора з виховної роботи та М.О. Толстік – вчитель математики та інформатики.

Вітали учасників семінару-тренінгу  Наталія Бескова – (Міністерство освіти і науки України),  Владімір Рістовскі (Керівник Офісу Ради Європи в Україні), Йон Фредріксен (Посол Норвегії в Україні), Катя Долгова-Драйєр, (Рада Європи), Ана Перона-Ф’єльдстад, (Європейський центр Вергеланда (Норвегія)).

Семінар-тренінг проводили іноземні та українські експерти Ради Європи, зокрема: Олександр ВОЙТЕНКО (тренер з прав людини та громадянської освіти), Петер КРАПФ  (тренер Німеччина), Ярина БОРЕНЬКО (тренер з ОДГ/ОПЛ, Львів) Марія ЯСЕНОВСЬКА (тренер з прав людини, Харків)

Фото тут