Тюльпани з Нідерландів

15 груд. 2022

Колектив КЗ "Новочернещинська гімназія" долучився до акції #Flowers4school, благодійного освітнього проєкту, спрямованого на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України. На пришкільній клумбі висаджено цибулинки багаторічних рослин, які навесні розквітнуть та радуватимуть чарівністю пробудження весни, сподіванням на щасливе життя, адже наша Україна - прекрасна та неповторна! Для дітей було справжнім святом побути разом, взяти участь у спільній праці створення мистецького витвору - майбутнього квіткового раю тюльпанів, гіацинтів, крокусів. З нетерпінням чекатимемо весни, щоб милуватися красою шкільного подвір'я, відчувати гордість бути причетним до великої справи - докладати всіх зусиль, щоб рідна земля була ще прекраснішою.