Випуск зі школи учнів 9-го класу

09.06.2017  № 5

Голова -     Т.О.Діденко

Секретар – Л.А.Толстік

Присутні:  Діденко Т.О., Толстік М.О., Уварова Н.Л., Вовнянко О.М., Фісюк А.О.

Прудкий О.І., Толстік Л.А., Черкасова К.П., Таранець Л.А., Степанова М.М, Богдан Н.А.

Порядок денний:

4. Про випуск зі школи учнів 9-го класу.

Фісюк А.О., заступник директора

з навчально-виховної роботи

IV. СЛУХАЛИ:

Фісюк А.О., заступника  директора школи з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою  Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015  № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за № 924/27369, на підставі результатів підсумкового (річного та семестрового) оцінювання та результатів державної підсумкової атестації потрібно випустити зі школи учнів 9-го класу.

ВИСТУПИЛИ:

Степанова М.М., класний керівник 9-го класу, яка зазначила, що всі учні 9-го класу атестовані з усіх предметів, отримали оцінки на достатньому та середньому рівнях, склали державну підсумкову атестацію і запропонувала випустити зі школи всіх учнів 9-го класу.

УХВАЛИЛИ:

4.1. Випустити з 9-го класу таких учнів:

1. Абрамяна Армена Артуровича

2. Білуху Анастасію Романівну

3. Казаряна Артема Робертовича

4. Матуляка Владислава Володимировича

5. Прудкого Дмитра Сергійовича

6. Саєнко Христину Миколаївну

09.06.2017

Голова:                                                                     Т.О. Діденко

Секретар:                                                                  Л.А. Толстік