День цивільного захисту

26 квіт. 2024
Запобігти! Врятувати! Допомогти!

Питання безпеки життєдіяльності та захисту цивільного населення від надзвичайних ситуацій було завжди актуальним, а особливо сьогодні - в умовах воєнного стану.
Сьогодні, 26 квітня, у гімназії було проведено День цивільного захисту в онлайн режимі. Здобувачі гімназії удосконалили свої знання щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоровʼя та життя.
У цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про:
- порядок дії у надзвичайних ситуаціях;
- вибухонебезпечні предмети;
- правила поведінки у разі виявлення підозрілого предмета;
- пожежну безпеку;
- домедичну допомогу в разі надзвичайних ситуаціях;
- правила поведінки під час сигналу повітряної тривоги.
Протягом дня учні були залучені до онлайн-бесід «Як діяти при виникненні надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану», практичних онлайн-занять «Найпростіші засоби пожежогасіння», переглядали тематичні відеоролики, навчальні мультфільми, долучались до їх обговорення, проходили пізнавальні вікторини «Надзвичайні ситуації» та «Цивільний захист».
День цивільного захисту під гаслом «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання необхідні в умовах нашого сьогодення!