Всесвітній день здоров'я

7 квіт. 2024
Здоров'я - найдорожчий скарб!

Здоров’я — основа щасливого життя та благополуччя, це життєва енергія та натхнення, здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізуючи свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я — актуально та модно!
Тож учні, учениці та вчителі нашої гімназії активно долучилися до проведення цього безперечно важливого дня!
Здобувачі освіти познайомились краще з традиціями Всесвітнього дня здоров'я, обговорили найважливіші правила здорового способу життя, як потрібно правильно харчуватися!
А щоб принципи здорового способу життя звучали не тільки на словах, а й були підтверджені діями, дітям було запропоновано долучитись до флешмобу та конкурсу малюнків "Ми - за здоровий спосіб життя"!
Усі активні учасники були нагороджені грамотами!

ВІДЕОРОЛИК "МИ - ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ"