Онлайн-зустріч з начальницею сектору «Сахновщинське бюро безоплатної правової допомоги» Людмилою КЛІМОВОЮ

11 бер. 2024
Незнання законів не звільняє від відповідальності, а от знання нерідко звільняє!

З метою запобігання правопорушень серед неповнолітніх начальницею сектору «Сахновщинське бюро безоплатної правової допомоги» Людмилою КЛІМОВОЮ 11 березня було проведено онлайн-зустріч, під час якої учні 1-9 класів мали змогу ознайомитися з різними видами відповідальності, які застосовуються до осіб, які вчинили правопорушення.
Закликаємо бути учнів законослухняними, адже незнання законів не звільняє від відповідальності, а от знання нерідко звільняє!