Заходи з нагоди відзначення 210-ї річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка

9 бер. 2024
Щовесни, коли тануть сніги, і на рясті засяє веселка, Повні сил і живої снаги Ми вшановуємо пам’ять Шевченка!

Березень, за традицією, у нашій гімназії розпочинається Шевченківським тижнем. З метою гідного відзначення 210-ї річниці з Дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в нашій гімназії було заплановано та проведено ряд заходів для учнів 1-9 класів.
Тиждень був плідним та цікавим завдяки наступним заходам: виховні години, перегляд фільму, онлайн-квест, вікторини, онлайн-уроки, читання та декламування віршів Т.Г. Шевченка, конкурс дитячих малюнків, участь у обласній мистецькій акції.
Шевченківські дні пройшли на високому рівні, усі класи взяли активну участь у проведенні заходів. Це сприяло кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залученню дітей до глибин Шевченківської мудрості, утвердженню його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства.