Про перемогу на районному етапі конкурсу-захисту МАН та публікацію дослідження у збірці

22 груд. 2023
Вітаємо Фісюка Руслана та Мащенка Іллю

Вже традиційно учні нашої гімназії працюють активно і старанно, проявляючи свої знання і вміння в різних освітніх галузях. Підтвердженням їх високих досягнень і здібностей до науково-пошукової роботи є публікації в наукових збірках, участь у різноманітних наукових конференціях. Лише на цьому тижні отримали результати районного етапу конкурсу-захисту МАН та збірку з тезами учасників ХVІ Всеукраїнської історико-краєзнавчою ї конференції учнівської та студентської молоді "Південно-Східна Україна: зі старовини у ХХІ ст.". Щиро вітаємо Фісюка Руслана з перемогою на районному етапі конкурсу-захисту МАН та Мащенка Іллю з першою публікацією його дослідження. Обидва учні проводили дослідження з історії України. Ілля аналізував особливості створення ТРО в Україні та розповідав про участь свого загиблого батька у визволенні Харківщини. Руслан проводив дослідження на тему “Волонтерство: вплив, тренди та виклики у сучасному суспільстві(на матеріалах Сахновщинської громади)”, яке буде захищати на обласному етапі конкурсу-захисту МАН. Радіємо, що перші наукові дослідження наших вихованців показали достойний результат. Бажаємо подальших перемог та нових цікавих досліджень.