Тиждень історії та правознавства

6 груд. 2023
У гімназії розпочався тематичний тиждень

В рамках проведення тижня історії та правознавства в гімназії було проведено ряд тематичних заходів. Так в понеділок учні 7 класу здійснили заочну подорож "Містом Ярослава Мудрого". Вівторок змусив замислитися дев'ятикласників над дискусійним питанням "Що важливіше - суд за законом чи суд совісті?". У середу пригоди та дискусії чекали і на інші класи. Так п'ятикласники, вивчаючи права дитини, аналізували відомі казки та знаходили в них порушення прав героїв. Учні 7 та 8 класу теж обговорювала права та обов'язки дітей, знайомлячись з Конвенцією ООН про права дитини. Восьмикласників середа теж змусила помислити. Вони дискутували над питанням “Підписання Переяславська рада - необхідність чи помилка історії?”. Учні 9 класу на уроці права вивчали Конституцію. З понеділка учні 1 - 9 класів працюють над завданнями фотоквесту "Я і Україна". Вже є перші переможці. Та квест ще триває. Завтра ж на всіх чекає захоплива вікторина "Юний історик".

ВІДЕО/ФОТО