Шкільний урок волонтерства

5 груд. 2023
Будь тієї зміною, яку хочеш бачити у світі!

Сьогодні 05 грудня, педагогом-організатором Мосієнко А.В. було проведено Шкільний урок волонтерства, присвячений Міжнародному Дню волонтера.
Метою заходу було розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути учнів, як своїми діями вони можуть вплинути на розв'язання соціальних проблем у своєму селі, громаді та країні.
Волонтерство – це не лише важлива складова громадського активізму, але і цінний навчальний і виховний досвід для молоді.
Учнями нашої гімназії вже започатковано волонтерську ініціативу: збір смаколиків, засобів гігієни, речей тощо для військових – це все, здавалося б, невеликі зусилля учнів та вчителів, але такі важливі та потрібні для наших бійців.
Шкільне волонтерство – це тисячі добрих справ, зроблених із непохитною вірою в нашу перемогу!