Участь Прудкої Єлізавети у VIII обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення МАН України

18 лист. 2023
"Вони захищали Україну від невидимого ворога"

18 листопада відбулась VIII обласна учнівська науково- практична конференція Харківського територіального відділення МАН України.
За результатами відбіркового туру учасницею конференції стала учениця 6 класу Прудка Єлізавета, яка презентувала результати дослідження в секції "Історичне краєзнавство" на тему: "Вони захищали Україну від невидимого ворога", керівник Ірина Устименко. Захист роботи відбувався в дистанційному форматі з використанням платформи Google Meet.
В роботі Ліза проаналізувала роль учасників ліквідації аварії на ЧАЕС в захисті України, детально розповіла про участь в ліквідації наслідків жителя села Нова Чернещина - Черняка Василя Олександровича. Вона стала наймолодшою учасницею обласної конференції, чим приємно вразила членів журі конкурсу.