17 лист. 2023
Будь уважним на дорозі!

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним!
Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі!
В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Дітям про безпеку на дорозі. Дорожні знаки», «Безпечна дорога додому», «Безпека на дорозі - безпека життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів, намалювали тематичні малюнки!
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!